Rodos Akademi

Rodos Akademi

Uluslararası Geçerli Eğitimlerimiz

Yetkinliğinizi Uluslararası Arenada Kanıtlayın

Uluslararası Akreditasyonlu Sertifika

Uluslararası Akreditasyonlu Sertifika

Ülkemizde sadece MEB tarafından verilen sertifikalar iyi diğerleri kötü diye bir kavram olamaz. Çünkü MEB dışında sertifikalandırma yapan bazı kurum ve kuruluşlar da bulunmaktadır. Bu kurum ve kuruluşların birçoğu Uluslararası Akrediteli Kurslardır. Uluslararası Akrediteli kurslar sonucunda aldığınız sertifikalar Uluslararası geçerliliğe sahiptir. Bu sertifikaları Dünya’ nın her yerinde kullanabilirsiniz. Birçok insan şunu demektedir; Sanki ülke dışına çıkacağız da bu sertifikaları kullanacağız. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor ki, Uluslararası Sertifikalar uluslararası geçerli olduğu gibi ülkemizde de geçerliliği bulunmaktadır. Ancak sertifikalandırmayı yapan kurum ve kuruluşun onayının olmasına dikkat edilmelidir. Sertifika üzerinde genellikle de sertifikanın arkasında kaşe ve imza olur. Bu kaşe ve imzalar sayesinde yetkili bir kurumdan bu sertifikayı aldığınız kanıtlanmış olur. Ancak burada Akreditasyon kurumunun da olması zorunludur. Çünkü o kurumu denetleyen ve aynı zamanda keyfi uygulamalardan kaçınmasını ancak bu şekilde engellenebilir.

Uluslararası Sertifikalar Ne işe yarar?

Uluslararası Sertifikalar sayesinde YABANCI bir ülkeye çalışma izni veya oturma izni başvurusu yaptığınızda başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını sağlar. Mesleki yeterliliğinizi ve aynı zamanda mesleki gelişmişliğinizi ULUSLARARASI ARENADA kanıtlamış olursunuz. Diplomanıza ek olarak ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU KURS aldığınızı ispat etmiş olursunuz. Kendi İŞ YERİNİZİ AÇABİLİR ve bu işyerinden işler yapabilirsiniz. Sahte sertifika sorunlarından kurtulur ve gönül rahatlığı ile çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Yetkili makamlarca kabul görür ve bu kabul kapsamında rahat çalışma sağlayabilirsiniz. İŞ BAŞVURULARINDA CV’ lerinizi güçlendirir ve rakiplerinizden bir sıfır önde olmanıza katkı sağlar. ULUSLARARASI İŞ BAŞVURULARINDA kullanılabilir ve yabancı ülkelerde çalışma imkânı bulabilirsiniz. Birçok ülke KONSOLOSLUĞU sizden Akrediteli Sertifika istemektedir. Uluslararası Akrediteli sertifikanız olduğunda ÜLKE KONSOLOSLUKLARI VİZE ve ÇALIŞMA BAŞVURUNUZ OLUMLU karşılanması için katkı sağlayacaktır.

Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikaları Nereden Alabilirim?

Sayın katılımcılarımız, Rodos Akademi olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında Eğitim ve hizmet kalitesi; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardında uluslararası tescillenmiş olup aynı zamanda ’’cardcert Management Systems’’ standarda ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı cardcert tarafından belgelendirilmiştir.

Sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı ile katılımcılarımız tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini ’’TEK KARTLA TÜM DÜNYADA’’ izlenebilirliğini ’’çevrimiçi (on-line)’’ sağlayarak, cardcert uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.