Rodos Akademi

Yabancı Dil Eğitim Programları

Rodos Akademi olarak, sunduğumuz yabancı dil programlarıyla ayrıcalığı hissedin. Dil eğitimi ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırladığımız programlarımız, çözüm odaklı bir eğitim sistemini benimsemektedir. Her bir yabancı dil programı, uzman Türk ve yabancı eğitimciler tarafından özenle hazırlanmakta, programın gereksinimleri belirlenmektedir. Amacımız, yabancı dil öğrenmek isteyen bireylerin aldığı eğitimden maksimum verim elde etmelerini sağlamaktır.

İhtiyaçlarınıza uygun dil programlarında istediğiniz düzeyde öğrenim görmek ve kendinizi bu alanda uzmanlaştırmak için çaba harcamaktayız. Referans Institute olarak, her programın farklı müfredatını ve eğitim sistemini kapsaması nedeniyle eğitim modellerimizi bu çerçevede şekillendiriyoruz.

YDS kursu, yabancı dil kursu, TOEFL-IELTS yabancı dil kursu gibi belirli sınav sistemlerini kapsayan programlarımızda, öğrencilere bu doğrultuda özel eğitim müfredatları sunmaktayız. Çocuklar için İngilizce kursu programlarında ise eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla eğitim sistemimizi bu yönde tasarlıyoruz.

Diğer dil kurslarında da, programın gereksinimlerini ve öğrenci isteklerini anlayarak çözüm odaklı eğitim modelleri uygulayarak, aldığınız programdan maksimum verim elde etmenizi sağlıyoruz. Almanca dil kursu, Fransızca dil kursu, Rusca dil kursu, İtalyanca dil kursu, İspanyolca dil kursu, Arapça dil kursu, Farsça dil kursu ve Flemenkçe dil kursu gibi diğer dil programları da hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.